Ana Sayfa Otel Sektörü Otel Haberleri Hagia Sofia Mansions Curio Collection by Hilton Sultanahmet’te Hizmete Açıldı…

Hagia Sofia Mansions Curio Collection by Hilton Sultanahmet’te Hizmete Açıldı…

0
Hagia Sofia Mansions Curio Collection by Hilton Sultanahmet’te Hizmete Açıldı…

100. yılını 2019 yılında kutlayan otelcilik şirketi Hilton, Curio Collection markası altındaki ilk otelini Sultanahmet’te hayata geçirdi. Kapadokya Bölgesi başta olmak üzere İstanbul, Ankara ve Kuşadası’ndaki yatırımlarıyla turizm sektörünün güçlü markalarından olan Dorak Holding, Sultanahmet’te büyük bir projeye imza attı.

Bölge turizmine katkı sağlaması beklenen Hagia Sofia Mansions-Curio Collection by Hilton, turizm sektöründe faaliyet gösteren Dorak Holding tarafından yönetilecek.

Gerçekleştirilen proje ile Yeşil Ev ve Soğuk Çeşme Sokağı’ndakiler dahil toplam 17 konak; asıllarına uygun olarak restore edilen Sarnıç Fine Dining Restaurant ve tarihi Sarnıç SPA/Jakuzi; Sofia Garden Cafe ve Sofia Teras Restoran, Hagia Sofia Mansions-Curio Collection By Hiton çatısı altında hizmet vermeye başladı.

Misafirlerini dönemin kıyafetleri ile karşılayan, otelin”Guest Ambassador- Misafir Elçileri” de ilk defa “Hagia Sofia Mansions – Curio Collection by Hilton’un Soğuk Çeşme Sokağı’ndaki konaklarında görev alıyor. Otelin bünyesinde, Soğuk Çeşme Sokağı’nda bulunan Sofia Store’da, Hagia Sofia Mansions – Curio Collection by Hilton’da kullanılan birçok obje ve özel tasarım ürünler de satışa sunuldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Content is protected !!