İSTANBUL’UN ENERJİSİNE YAKIŞIR MODERN BİR HOTEL VADİ İSTANBUL’DA AÇILDI…

0

Dünyanın en büyük turizm şirketlerinden Radisson’a ait Radisson Blu Hotel, Vadistanbul İstanbul’daki biriminin kapılarını hizmete açtı.

Radisson Hotel Group bünyesinde yer alan ve hisseleri Nasdaq Stockholm borsasında işlem görenRadisson Hospitality AB, Istanbul’un gelişen merkezi Vadistanbul’da yeni bir Radisson Bluotelinin açıldığını duyurdu. İş ve dinlenme amaçlı konaklama tesislerini mükemmel bir şekilde kombine eden Radisson Blu Hotel, Istanbul’un yükselen yaşam ve ticaret bölgesi Vadistanbul’da yer alıyor.

Radisson Blu Hotel Vadistanbul, 195 odası, 600 metrekarelik balo ve toplantı salonlarıyla yerli ve yabancı misafirle19rine hizmet verecektir. Ülkemizde birçok ilklere imza atılan proje kapsamında, Türkiye’nin ilk Havaray’ı Vadistanbul için hayata geçirildi ve şehrin Metro ağına doğrudan özel bağlantı sağlandı. Yeni havalimanına yakın bir noktada konumlanan Vadistanbul, TEM ve E-5 Otoyollarına da kolay ulaşım imkanıyla dikkatleri çekmektedir.

Alışveriş, şehir turu, havaalanları ve şehrin iş merkezlerine kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Radisson Blu Hotel, Vadistanbul’da dinlendirici bir konaklamanın keyfini yaşayın. Bu modern otel sadece konforlu bir konaklama sağlama hedefi ile tasarlanmış odalarından muhteşem bir şehir veya huzur verici orman manzaraları sunmaktadır. Otelin her noktasından ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet ile dünya ile bağlantınızı hiç kopartmadan devam ettirirken sunduğumuz birçok üst düzey hizmetin de keyfine varabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here